Personal tools
You are here: Home Użytkownicy mar's Home Wyjazd - sumplement 1
Navigation
 
Document Actions

Wyjazd - sumplement 1

by Marcin last modified 2005-06-24 13:19

1. Przejazd

A. Osoby

Jedziemy pociągiem Posejdon 1.07.2005 do Gdyni i potem podmiejskim do Gołubia. Wyjazd godz. 05.50 z Centralnego.   Za przejazd odpowiada Kasia Dziakowska (do Gdyni) i Krysia Dominik (z Gdyni). Można też wsiąśc na stacji W-wa wschodnia. Miejscówki: Wagon 7, miejsca 94-96 i 101-108 - 11 miejsc. Cena biletu - 25,50. Proszę o przyniesienie tych pieniędzy na spotkanie we wtorek (lub przelew - zainteresowanym podam numer konta).

Pociąg powrtony jest o 18.16 z Gdyni. Grupowo wracamy najprawdopodobniej  14. Zastanówcie się, kto chce wracać z grupą (nie wiem, czy też załatwiać zniżkę).

B. Rowery

Tata Pawła bohatersko zgłosił swój samochód i swój hak do przejazdu, tak więc nie musimy targać rowerów. Na spotkaniu ustalimy dokładnie, jak pozabieramy te rowery, ale najprawdopodobniej będziemy jechać nie tak rano, a więc trzeba uprzedzić rodziny, że będziemy odbierać od nich rowery. Nie chcemy też jeździć po całej Warszawie, a więc lepiej będzie, jak ustalimy kilka punktów (mieszkań) do których dostarczycie rowery i my je stamdątd odbierzmey. Szczegóły ustlaimy na spotkaniu we wtorek.


> 2. Pobyt

A. Co trzeba wziąć:

Osoby które biorą rower, powinny:

 - zadbać o oświetlenie roweru (najlepsze są diodowe lamki, tanio można kupić w supermarketach alvo od prywaciarzy)
>  - wziąć dużo silnych kremów antysłonecznych, czapkę, okulary przeciwsłoneczne, ewentualnie kask
 - skołowac sobie dobre ubranie. Oczekujemy dobrej pogody, tak więc będziemy jeździć także w upale. Z moich doświadczeń wynika, że najlepiej jeździ się bez ubrania (w sensie bez koszulki) :) Rozumiem, że z powodu grzechu pierworodnego dziewczyny będą miały z tym większy problem; wydaje się także, że góra od kostiumu kąpielowego może nie byc najlepsza bo to sztuczne. Tak wiec może warto kupić sobie coś małego i przewiewnego na tą okazję.
>  - jeszcze raz przypominam o bagażniku; niech nikt nie wpadnie na pomysł  jeżdzenia z plecakiem; plecy sa po to, żeby oddychały.
 - zadbać także o możliwośc przewożenia odpowiedniej ilości wody - 1l to  minimum. Mogą to być bidony, ale także zwykłe butelki na bagażniku.

B. Namioty

We wtorek dokonamy wstępnego podziału miejsc, więc pomyślcie, kto może wziąc namiot. Czy ktoś ma mały (np jednoosobowy)?

E. Dyscyplina

Piszę to od razu, żeby można było się przygotowac psychicznie: ten wyjazd wymaga pewnej wewnętrznej dyscypliny. Jeżeli będziemy wstawać o 9 to wyjedziemy na drogę o 11 akurat na największy skwar, i potem będziemy umęczeni, i nie bedzie nam się nic chciało i powiemy, że to był wiejski wyjazd. Więc jeżeli chcemy żeby wyjazd był fajny i dający zadowolenie warto wstawać wcześnie i ogólnie nie marudzić :)

Możemy zrobić kilka dni luzu, żeby można było posiedzieć do późna i podziwiać noc Kaszubską. Ale tak czy siak mam nadzieję, że bedziemy spędzać ten czas razem, a nie w podgrupach :).
>


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: