Personal tools
You are here: Home Użytkownicy mar's Home Potrzebne wsparcie modlitewne
Navigation
 
Document Actions

Potrzebne wsparcie modlitewne

by Marcin last modified 2005-11-17 11:16

na REO

W parafii św. Marii Magdaleny na Wawrzyszewie (ul. Wólczyńska, przy cmentarzu) trwa seminarium życia w Duchu Świętym, które prowadzi Duch Święty, używając m.in. ks. Piotra Pietrzaka i mnie. Uczestniczy około 70 osób. W parafii jeszcze nie ma grupy Odnowy (mamy nadzieję, że powstanie...) Modlitwa o chrzest w Duchu Świętym jest zaplanowana na poniedziałek 28 listopada w godz. 19.30 - 21.30. Mamy wielką prośbę do Ciebie i innych osób z Twojej grupy, o pomoc w tej modlitwie. Potrzeba nam wielu osób posługujących: jest 13 grup dzielenia i chcielibyśmy, aby dla każdej z grup był 3-osobowy zespół modlący się o odrodzenie w Duchu Świętym.

Osoby posługujące zapraszamy na godz. 19.00 w celu zorganizowania się, aby o 19.30 można było zacząć modlitwę. Wszystko odbywać się będzie w głównym (dużym) kościele.

Bardzo proszę, o ile to możliwe, o powiadomienie e-mailem do 24.11. lub później sms-em 609-940-677, ile osób z twojej grupy przyjedzie. Już teraz dziękujemy za każdą osobę i modlimy się o owoce tej ewangelizacji.

Monika Wojciechowska


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: