Personal tools
You are here: Home O nas
Document Actions

O nas

by Marcin last modified 2011-04-02 23:42

Jesteś młody - bądź dojrzały, jesteś dojrzały - bądź młody

Przy kościele św. Michała aktualnie funkcjonują 2 grupy Odnowy w Duchu Świętym: Źródło - grupa wielopokoleniowa (30-100 lat) oraz Światło - grupa młodych dorosłych (18-45 lat). 

Grupa Odnowy w Duchu Świętym Światło powstała 17 stycznia 1996 roku z inicjatywy księdza Krzysztofa Grzejszczyka. W jej skład wchodziła młodzież studencka. Z czasem przedział wiekowy jej członków się rozszerzył. Aktualnie "Światło" skupia studentów, a także osoby które ukończyły już naukę. Sporo z nas pracuje zawodowo. Możemy powiedzieć, że nasza grupa dojrzewa i wzrasta razem z nami. Chcemy realizować hasło: jesteś młody - bądź dojrzały, jesteś dojrzały - bądź młody.

Niezależnie od wieku zapraszamy Cię na nasze spotkania, na których wspólnie się modlimy, wielbiąc, dziękując i prosząc Boga w intencjach naszych serc. Zawsze serdecznie witamy nowe osoby. Przyjdź i przekonaj się.

Możesz także obejrzeć prezentację ilustrującą historię grupy w latach 1996-2006. Była ona przygotowana na cele obchodów 10-lecia istnienia grupy. Tutaj>> znajdziesz zdjęcia i prezentację z niedawno obchodzonego 15-lecia.

Aby się z nami skontaktować wystarczy napisać nam maila: swiatlo@odnowa.waw.pl. Chętnie Cię wysłuchamy, a jeśli tylko będziemy w stanie, to odpowiemy na Twoje pytania.


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: